Як зайти Вконтакте на Україні?

Як зайти Вконтакте на Україні?

Сьогодні я хочу розповісти вам, чому саме не працює на території України найвідоміша соціальна мережа Вконтате. Також дамо пару корисних порад як обійти блокування сайту VK. Але спочатку давайте розберемося в деяких питаннях. 

Чому не відкривається сайт Вконтакте на Україні?

 Зовсім недавно українська інтернет-спільнота була шокована неймовірними діями з боку уряду. Президент країни видав указ, який блокує використання на Україні деяких сервісів і соціальних мереж. Серед них є і всіма улюблений Вконтакте. Саме так виглядає нова санкція проти Росії. Однак необхідно розуміти, що ця соціальна мережа, незважаючи на політичні розбіжності в різних країнах, є зручним інструментом спілкування на відстані. Не має значення, якої національності користувач цього сайту, він завжди може висловити свою точку зору з того чи іншого питання. Напевно кожен користувач інтернету розуміє, наскільки важливо залишатися на зв'язку з рідними і близькими, які знаходяться в іншій країні. Крім цього, Вконтакте є розважальним порталом, який допомагає багатьом людям весело і цікаво проводити час.

Чому не відкривається сайт Вконтакте на Україні?

  Незалежно від того, які переваги цього сайту виявив для себе користувачі, вони мріють, щоб доступ до улюбленої соціальної мережі знову був вільним. Звичайно, всі ми сподіваємося на те, що даний указ колись скасують. Однак цього можна чекати досить довго. Саме тому кожен користувач інтернету намагається робити все можливе, щоб обійти цю блокування сайту VK. На сьогоднішній день існує кілька простих і не дуже способів, які так чи інакше дозволять, уникаючи блокування, використовувати звичний ресурс Вконтакте.

 Напевно кожен користувач знає, будь-які провайдери, які є постачальниками інтернету, мають IP-адреси, закріплені за Україною. Якщо уряд держави наказує блокувати якийсь ресурс, провайдер зобов'язаний занести його в так званий "чорний список". Як і сталося в нашому випадку, внаслідок чого не вдається відвідувати сайт Вконтакте. Звідси можна зробити висновок, що зміна IP-адреси покаже, що ви перебуваєте не в Україні, а десь в іншому місці. Це і дозволить вирішити проблему. Хоча варто відзначити, звичайний користувач інтернету навряд чи зможе змінити IP-адресу. Якщо ви не впевнені в своїх силах, краще звернутися за допомогою до фахівців.

Розширення "Free Proxy to Unblock any sites"

(Розширення " Free Proxy to Unblock any sites " для браузера Chrome допоможе обійти блокування сайту VK)

 Також можна використовувати кілька інших варіантів, що дозволяють вирішити проблему самостійно. Наприклад, користувачам браузера Chrome пропонується використовувати спеціальні розширення. Вони і дозволять відкрити доступ до улюбленого сайту. Хоча варто відзначити, деякі з пропонованих розширень є платними. Також є можливість скористатися різними анонімайзерами. Робота цих сервісів досить проста, але в той же час ефективна. На сьогоднішній день в мережі можна знайти масу подібних анонімайзерів. Вони розроблені спеціально для того, щоб кожен бажаючий мав можливість переглядати сайти анонімно. На сайті такого сервісу досить ввести в адресний рядок посилання на улюблену соціальну мережу.

Як зайти на сайт VK через Оперу

 Одним з найпопулярніших способів обійти блокування є використання VPN. Ця функція передбачена для браузера Опера. В його налаштуваннях необхідно перейти в "Безпека" і встановити галочку біля "Включити VPN". З мінусів цього варіанту варто виділити можливість зниження швидкості завантаження сторінки. У деяких випадках це може не вирішити проблему, проте спробувати все-таки варто.

(Відео Як включити VPN в Опері для обходу блокування сайту Вконтакте VK)

Заходимо на сайт VK через  TOR Browser

Також увагу варто звернути на TOR Browser. Досить завантажити і встановити цю програму. Вона призначена спеціально для того, щоб користувачі Інтернету мали можливість використовувати різні віртуальні тунелі, які здатні передавати зашифровані дані. Використовуючи даний браузер, у вас постійно буде змінюватися IP-адреса в хаотичному порядку. Таким чином, провайдер буде бачити, що до сайту Вконтакте будете звертатися не ви, житель України, а житель Франції, Німеччини, Америки та інших країн, в яких доступ до цієї соціальної мережі не блокується.

Як зайти на сайт Вконтакте через мобільний телефон?

 У сучасному світі багато людей звикли використовувати для доступу до Vk різні мобільні пристрої. Тут також можна вирішити дану проблему. Так, для гаджетів, які працюють на операційній системі Андроїд, є спеціальний TOR Browser. Якщо ваш пристрій працює на ОС iOS, рекомендується встановити додаток VPN Browser. Також існують додатки VPN, призначені для Андроїд. Крім цього, сьогодні існує безліч анонімайзерів, які можна використовувати на мобільних пристроях з різними операційними системами.

Для Android: 

Як зайти VK з телефону?

Для iOS:

Як зайти вконтакте з IPhone?

 Уважно ознайомившись з вищезазначеним матеріалом, ви зрозумієте, що обійти блокування улюбленої соціальної мережі Вконтакте досить просто. Якщо ви є початківцем користувачем комп'ютера, і не впевнені в своїх можливостях, можна звернутися до будь-якого знайомої людини, який є досвідченим користувачем Інтернету. Він напевно дозволить вам вирішити проблему.

ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ? Виділіть і натисніть CTRL + ENTER

Залиште свій коментарій до статті "Як зайти Вконтакте на Україні?"!
Система Orphus