Як зареєструватися в Одноклассниках?

Як зареєструватися в Одноклассниках?

 Починаючі користувачі Інтернет а таких з кожним роком стає все більше і більше, інтернет стає дешевий і більш доступний ось і недосвідчених користувачів павутини стає все більше. 


 Зараз в Росії дві найвідоміші соціальні мережі це Однокласники і Вконтакте. Тим хто вже в інтернеті як риба у воді, незрозуміло що складного в реєстрації в однокласниках. Їм зараз важко зрозуміти, що раніше вони теж не знали що таке електронна пошта, що таке адресний рядок і що таке соціальна мережа.

 Зараз спробую відповісти на питання новачків Як зареєструватися в Одноклассниках . Першим ділом вам потрібно обзавестися елеронів поштою, в цій статті я не буду описувати як це зробити, якщо у вас одержання електронного ящика викликає труднощі то попросіть знайомих або родичів щоб вони вам зробили електронку.

 Трохи роз'ясню, що ви отримаєте після реєстрації в однокласниках. Соціальна мережа створювалася як інструмент з пошуку колишніх однокласників, хоча ви можете там же знайти колег, одногрупників в університеті або просто знайомих. У вашому розпорядженні буде персональна сторінка на якій буде інформація про вас і ваші друзі, напевно тим кому зараз за 30 пам'ятають як вони створювали анкети в зошитах і відповідали на питання про себе, так от в однокласниках після реєстрації приблизно теж.

ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ? Виділіть і натисніть CTRL + ENTER

Залиште свій коментарій до статті "Як зареєструватися в Одноклассниках?"!
Система Orphus