Як додати фотографії в Одноклассники.ру

Як додати фотографії в Одноклассники.ру

 Відвідувачка сайту - пенсіонерка попросила допомогти завантажити фотографії на «Однокласники». Зауважу, що зважаючи останніх змін на сайті Одноклассники.ru, навіть мені було непросто відразу зміркувати, де у них що. 


Завантаження фотографій в Одноклассники без попередньої обробки
Для того, щоб завантажити фотографії, треба зайти на «Моя сторінка» у Однокласники. Можна перейти за наступним посиланням: www.odnoklassniki.ru/ Для зареєстрованих користувачів достатньо ввести логін і пароль, після чого ви потрапляєте на вашу сторінку. Для тих, хто ще не встиг зареєструватися, проходите реєстрацію за допомогою уроку: Як зареєструватися в Одноклассниках безкоштовно.
Малюнок . 1
На сторінці, натискаєте кнопку Додати фото (виділена червоним олівцем на (Малюнок 1)
добавіть фотографії в Однокласснікі
Малюнок . 2
У вікні Додати фотографії (Малюнок 2) перемикач за замовчуванням вже встановлений на Особисті фотографії. Натискаєте кнопку Вибрати.
добавіть фотографії в Однокласснікі
Малюнок . 3
З'явиться вікно Додати особисті фотографії (рис 3).
Натиснувши кнопку Огляд, у вікні, необхідно вибрати на вашому комп'ютері фотографії, які ви хочете відправити на сайт odnoklassniki.ru
добавіть фотографії в Однокласснікі
Малюнок . 4
Для початківців користувачів комп'ютера привожу докладний посібник. У розпочатому для вибору файлів вікні (мал 4), в полі 1 переходите на список випадних папок вашого комп'ютера і вибираєте ту, де знаходиться необхідна фотографія. У такому випадку крім потрібної, будуть видні всі фотографії, що знаходяться в цій папці. Виділяємо вибрану фотографію, клацнувши по ній курсором миші 2 . Після цього, у полі 3 з'явиться назва вибраного файлу. Далі натискаємо кнопку Відкрити 4 . Шлях з вибраного файлу відобразиться в полі перед кнопкою Огляд (рис 3). Далі натискаєте на кнопку Додати фотографії 1 (рис 3), і добавляемая фотографія відобразиться на екрані монітора:
добавіть фотографії в Однокласснікі
Малюнок . 5
Як показано на рис 5, вам надається можливість підписати фотографії. Вказуєте підпис, клікаєте кнопку Зберегти та фотографія тепер буде відображатися на вашій сторінці в однокласниках. До речі, якщо ви натискаєте кнопку Скасувати, фотографія все одно буде відображатися, тому як додаткові кнопки Зберегти або Скасувати, зберігають або скасовують підпис до вибраної фотографії.

Вітаю! Тепер ви завантажили фотографію на свою сторінку Одноклассники.ру .
Описаний вище спосіб додавання фотографій є найшвидшим і простим, тому як не вимагає обробки фотографій. Втім, якщо ви бажаєте, щоб ваша фотографія виглядала більш презентабельною, її потрібно обробити. Для цього необхідно виконати декілька інший шлях.
Додавання фотографії в Одноклассники з попередньою обробкою фото
Після того, як відкриється вікно Додати особисті фотографії натискаєте не на кнопку Огляд, а вибираєте Додати і обробити фотографії 2.
Далі відкривається вікно для додавання особистих фотографій:

добавіть фотографії в Однокласснікі

Малюнок 6

У вікні для додавання фотографій натискаєте посилання Обрати фото (виділена червоним олівцем на рис 6). Відкриється вікно для вибору файлів (рис 4). Вибираємо по тому алгоритму, який описаний під рис 4, та ескіз вибраної фотографії з'явиться на місці напису «Обрати фото» - див. рис 6. Після того, як фотографія вибрана, якщо ви хочете її обробити, треба натиснути на посилання Обробити під ескізом фотографії.

Відобразиться фотографія, а зверху неї - віконце Опції (Коригувати колір, Вирізати / Повернути, Застосувати фільтри). Клацніть курсором миші по будь опції - і під нею відкриються пункти меню.
добавіть фотографії в Однокласснікі
Малюнок 7
Опція Коригувати колір, допоможе вам відрегулювати яскравість, контраст, гамму, насиченість (Малюнок 7). Також можна відрегулювати за допомогою кнопки Автоуровні , яка автоматично встановить показники на ті рівні, які комп'ютер вважатиме кращими.

Зміни до фотографії не будуть застосовані до тих пір, поки ви не натиснете кнопку Зберегти зміни, тому експериментуйте на здоров'я.

Давайте докладніше розглянемо саму корисну опцію. Виберемо опцію Вирізати / Повернути . З'явиться декілька пунктів меню (Малюнок 8).

добавіть фотографії в Однокласснікі
Малюнок 8
При наведенні курсору миші на пункти меню - буду відображатися спливаючі підказки. Натиснувши стрілки, ви можете розгортати фотографію вліво, вправо, дзеркально відображати. Якщо натиснути на кнопку із зображеними ножицями, то на фотографії з'явиться Кадрування рамка (Малюнок 8). Якщо потягнути за куточки, то зміниться розмір рамки. Натиснувши на зелений кружок з «галочкою», фотографія буде обрізана д встановленого рамкою розміру:
добавіть фотографії в Однокласснікі
Малюнок 9

Панель праворуч дозволяє вибрати вам гарну рамку для вашої фотографії. Для того щоб зміни до фотографії вступили в силу треба натиснути на кнопку Зберегти зміни (виділена червоним олівцем на рис 9).

добавіть фотографії в Однокласснікі
Рис.10
Після цього фотографія відредагована до додавання на вашу сторінку в Однокласниках. Але вона все ще розміщена на вашому комп'ютері. Тепер, щоб завантажити її на сайт «Одноклассники.ру» натисніть кнопку Зберегти фотографії (див. рис 10 - виділена червоним олівцем).

добавіть фотографії в Однокласснікі
Малюнок 11
Ви будете проінформовані повідомленням, що відбувається завантаження фотографій (Малюнок 11) і тепер Ваша фотографія займе гідне місце на сайті Однокласників!
Як зробити головною фотографію в Однокласниках
Якщо ви хочете бачити вашу кращу фотографію в Однокласниках головною, потрібно натиснути посилання Фото 1 і зайти в розділ Особисті фотографії (Малюнок 12)

добавіть фотографії в Однокласснікі

Малюнок 12
Потім, наведіть курсор миші на обрану фотографію-після чого відобразиться контекстне меню 2 (виділено червоним олівцем на Малюнок 12).
У контекстному меню вибираєте посилання Зробити головною і ваша фотографія буде постійно видно на вашій сторінці в Однокласниках.

Крім цього, в контекстному меню є посилання Видалити, яка видаляє фотографію, якщо ви цього побажаєте. Для того, щоб змінити підпис під фотографією достатньо натиснути на посилання Змінити опис, а, натиснувши посилання Відзначити друзів - відзначити на фотографії друзів, які відображені на ній.
Бажаю Вам успіхів у пошуку друзів на сайті Одноклассники.ру!

ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ? Виділіть і натисніть CTRL + ENTER

Залиште свій коментарій до статті "Як додати фотографії в Одноклассники.ру"!
Система Orphus