Як відновити пароль від Однокласників

Як відновити пароль від Однокласників

 Багато людей, коли реєструються в однокласниках, не запам'ятовують і навіть не намагаються записати пароль. Вони заходять в однокласники без пароля, просто ставлячи «пташку» навпроти слова «запам'ятати». Але трапляється так, що ламаються комп'ютери, що заходять гості в однокласники з Вашого комп'ютера, і у Вас не виходить потрапити на свою сторінку без пароля. 

А буває і так, що ви записали пароль від однокласників і втратили запис. Як бути, якщо Ви пароль від однокласників забули?
Для початку подивіться на клавіатурі, горять чи CAPS LOCK, NUM lock. І якщо вони не при чому, то:

Як відновити пароль на «Однокласники.ru»

1. Зайшовши на сайт Одноклассники.ру, слід натиснути на посилання «Забули пароль?». Або просто тисніть сюди odnoklassniki.ru / dk? St.cmd = password
2. Потім вводимо свій логін, або адресу e-mail, в тому випадку, якщо Ви були зареєстровані до введення логінів.
3. Далі введіть Код - це букви з картинки. Зверніть увагу, що регістр не має значення. Букви всі латинські. Тисніть Продовжити.
 Можливо, що система напише, що Код Ви вказали невірно. У такому разі хтось із Ваших друзів або Ви, останній користувався Вашим комп'ютером, не вийшли з зі сторінки однокласників. А може, Ви дійсно вводите свій код неправильно.

4. Потім перевірте Вашу пошту. Лист із кодом для відновлення пароля повинно прийти Вам. У випадку, коли лист не приходить протягом години або двох, то слід перевірити папку зі спамом, або ж з небажаною поштою. І найімовірніше там воно буде. Але якщо листи Ви так і не дочекаєтеся, то варто спробувати написати в техпідтримку, але дуже велика ймовірність того, що Вам не дадуть. Якщо раптом Ви отримаєте відповідь, то зажадають ксерокопію паспорта або інший документ, що засвідчує Вашу особу. Вже таке траплялося.
Скопіюйте цей код.
5. Код для відновлення пароля вставте в зазначене та тисніть "Продовжити".

ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ? Виділіть і натисніть CTRL + ENTER

Залиште свій коментарій до статті "Як відновити пароль від Однокласників"!
Система Orphus