Однокласники моя сторінка вхід на сайт - Як відкрити доступ до сайту?

Однокласники моя сторінка вхід на сайт - Як відкрити доступ до сайту?

 Однією з найпопулярніших розважальних соціальних мереж Однокласники. Протягом довгих років, сайт дозволяє близьким, друзям і родичам, які живуть далеко один від один одного, спілкуватися, обмінюватися відео і фото, дізнаватися новини з усієї планети. Крім цього, Однокласники дозволяють досить весело і цікаво проводити час. Тут можна слухати музику, насолоджуватися цікавим відео, ділитися різними новинками в світі Інтернету. Статистичні дані показують, до блокування постійних користувачів Однокласників в Україні налічувалося понад дев'ять мільйонів чоловік. Цей сервіс завжди об'єднував людей, незалежно від географічних кордонів, національностей та політичних поглядів.

Вхід на сайт Однокласники

Вхід на сайт Однокласники до блокування сайту. 

 Однак 16 травня президент України Петро Порошенко підписав указ, в якому говориться про заборону використання сайту Однокласники в Україні. По суті, це є рішенням Ради національної безпеки. Як можна здогадатися, такі заходи вжито в якості нових санкцій проти Російської Федерації. Можливо, хтось підтримує такі дії з боку влади. Хоча потрібно розуміти, що більшості користувачів Інтернету не хочеться розлучатися з коханою соціальною мережею. Саме тому, міліони користувачів соціальної мережі Однокласники, одночасно задалися питанням, як увійти на заблокований сайт в Україні?

Вхід на сайт ОднокласникиВарто відзначити, ті люди, які придумували нові заборони, не сильні в ІТ свері. Адже багато людей, які розбираються в побудові і принципах роботи мережі Інтернет знають, що з технічного боку обійти ці заборони можливо. Для цього є кілька способів. Звичайно, далеко не всі з них є простими і зрозумілими, однак при ретельному розгляді питання кожен користувач напевно впорається з поставленим завданням. Для більшої зручності спочатку рекомендується скористатися більш простими варіантами. Можливо, їх буде цілком достатньо, щоб ви знову мали можливість використовувати сайт Однокласники.

Ніхто не визначить Ваш вік краще, ніж продавщиця сигарет в кіоску.

 Після отримання інформації про те, що на Україні будуть заблоковані деякі сайти, багато досвідчених люди відразу ж подумали про проксі. Адже саме так називається сервер-посередник. По суті, отримання всієї необхідної інформації покладається саме на нього. З точки зору будь-якого інтернет-провайдера, користувач, який робить запит через проксі, залишається непоміченим в зверненні до забороненого сайту. Саме тому блокування вдасться уникнути.

Простий варіант обходу блокування сайту Однокласники

 Розглянемо максимально простий варіант використання проксі-сервера. Як правило, він представлений у вигляді звичайного сайту. Тут користувачеві досить ввести адресу Однокласників або іншого забороненого сервісу. Найбільш популярними проксі-серверами є Proxfree.com і Stealthy.co . До їх переваг можна віднести той факто, що обидва сайти не тільки ефективні, але і є безкоштовними.

Налаштування проксі в  браузері  Firefox для входу на сайт Однокласники

Налаштування проксі в браузері Firefox для входу на сайт ОднокласникиТакож є більш складний варіант використання проксі-сервера. Для цього знадобиться прописати IP -адреса проксі-сервера, зайшовши в настройки браузера Firefox, який ви звикли використовувати. Зробити це зможе кожний користувач інтернету: " Налаштування"? "Додаткові"? "Мережа" ? "З'єднання" . Тут слід вибрати " Ручна настройка сервісу проксі ". Далі вводите тут IP -адреса проксі-сервера. Можливо, ви запитаєте, де ця адреса взяти? А відповідь досить проста. Його можна знайти в будь-якому списку IP -адрес, представлених в мережі. Наприклад, для пошуків можна використовувати цей сервіс proxylist.hidemyass.com. Після таких дій все ваші запити будуть йти через проксі-сервер. Також уваги заслуговує і той факт, що багато служб проксі пропонують спеціальні розширення для браузерів. Після їх установки ви зможете насолоджуватися таким же самим позитивним ефектом.

ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ? Виділіть і натисніть CTRL + ENTER

Залиште свій коментарій до статті "Однокласники моя сторінка вхід на сайт - Як відкрити доступ до сайту?"!
Система Orphus