Всі секрети пошуку на Одноклассниках

Всі секрети пошуку на Одноклассниках

 Кількість соціальних мереж в Інтернеті, в тому числі і Рунеті, безперервно зростає. Конкуруючи один з одним, вони створюють все більшу кількість нових сервісів, послуг, вдосконалюють уже наявні функції, поліпшують інтерфейс. Завдання будь-якої соціальної мережі не тільки залучити нового користувача, але і утримати вже зареєструвалися. 

 Життя часто розкидає колись дуже близьких людей по світу, а іноді так хочеться повернутися в дитинство, зустрітися поспілкуватися з однокласниками, друзями. Однією з найголовніших функцій для соціальних мереж є пошук.
 Адже ми, власне, і заходимо туди, щоб знайти і поспілкуватися зі своїми «втраченими» друзями, однокласниками, однокурсниками, колегами або знайти нових друзів, з якими нас пов'язують якісь інтереси. Критерієм пошуку зазвичай є місце проживання, навчальний заклад (школа, ВНЗ), місце військової служби, компанія, в якій працював або працює людина. Найпростіше, звичайно, знайти знайомого по імені та прізвища, але якщо пошук видає кілька десятків або навіть сотень результатів, то тут вже необхідно використовувати додаткові критерії: вік, стать (іноді по імені та прізвища складно визначити стать), місце проживання та інші.

Пошук в соціальній мережі Одноклассники

Розглянемо деякі особливості пошуку однією з найбільших соціальних мереж Рунета Однокласники (www.odnoklassniki.ru). Тут використовується пошук по імені та прізвища, місця проживання, віком, спільнотах (тобто школам, навчальним закладам, військовим частинам, місць відпочинку, роботи і т.д.). Це все просто і зрозуміло. Ми ж розглянемо зараз деякі нестандартні особливості системи. Вони скоріше відносяться до функцій скрипта, і не призначені для користувачів. Тому сайт не зраджує їх розголосу. Але знати особливості пошуку на Одноклассниках буде корисно кожному користувачеві. Використовуючи ці функції, ви без особливих зусиль зможете знайти що цікавить людину на сайті.

Секрети пошуку на сайті Однокласники

 Першим секретом пошуку на Одноклассниках є чередующаяся буква. Іноді при пошуку по імені або прізвища ви точно не знаєте, яка саме буква там повинна бути. Особливо це актуально з прізвищами. Наприклад, прізвище КаломЕец або КаломІец. У такому випадку ми можемо використовувати квадратні дужки: калом [ие] єц. Система автоматично видасть прізвища і з тією і іншою буквою.
Другий секрет пошуку на Одноклассниках - підбір букви. Бувають випадки, коли ви взагалі не знаєте, яка буква повинна бути в цьому імені. Наприклад, ви знаєте, що прізвище закінчується на-уревіч, але не знаєте, яка перша буква, Буревіч, Куревіч або Гуревич це, чи ще хтось. Тоді потрібно написати так: «_уревіч». Система автоматично підбере всі варіанти прізвища, що закінчується на заданий поєднання букв.

Ще один секрет пошуку на однокласниках, яка є напевно єдиним його недоліком, - складність знайти людину з подвійним прізвищем. Особливо це актуально для дівчат з дівочим прізвищем і прізвищем після заміжжя. Якщо прізвище змінилася і при це залишилася колишня прізвище, то цієї людини не можна буде знайти не по одній з прізвищ. Наприклад, дівчину на ім'я Ірина Миронова (Голощокін) неможливо знайти ні на прізвище Миронова, але на прізвище Голощокін. У такому випадку треба використати інші критерії пошуку.

У цілому на Одноклассниках досить універсальний, простий і зрозумілий пошук. Якщо ви володієте якоюсь мінімальною інформацією про людину (природно, це має бути більше, ніж просто одне ім'я), то ви легко зможете його знайти. Розглянуті вище особливості, стануть приємним доповненням до основних функцій. Шукайте і знаходьте! Приємного вам спілкування.

ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ? Виділіть і натисніть CTRL + ENTER

Залиште свій коментарій до статті "Всі секрети пошуку на Одноклассниках"!
Система Orphus