Не можу зайти на свою сторінку в Однокласники - Що робити?

Не можу зайти на свою сторінку в Однокласники - Що робити?

 Відомий конфлікт між Україною і Росією триває. Додатково до всіх санкцій проти Росії, які були висунуті європейськими країнами, Український уряд вирішив запропонувати, щоб окремі сайтів на своїй території. Звичайно, політика є складною наукою, яка вимагає ретельного розгляду будь-якої проблеми. Тому навряд чи варто судити дії президента України з цього приводу. Але варто звернути увагу на той факт, від таких санкцій постраждала не Росія, а звичайні українські громадяни, адже їм заборонили використовувати найпопулярніші соціальні мережі. Серед таких сервісів є і сайт Однокласники, яким люди користувалися протягом довгих років.

Ця розважальна соціальна мережа пропонувала своїм користувачам безліч різних послуг. Крім перегляду відео та прослуховування музики, кожен мав можливість поділитися з другом цікавою інформацією, передати фото та інші файли. Головне, на що звертали увагу всі користувачі Однокласників, це можливість спілкування з людьми, які знаходяться за кордоном. Таким чином, сервіс дозволяв бути на зв'язку з друзями з різних куточків землі. Варто відзначити, цей сайт був інструментом, який об'єднує людей, незалежно від географічних кордонів і політичних поглядів. Адміністрація сайту Однокласники заявила, що для неї інтереси всіх користувачів стоять на першому місці. Представники соціальної мережі сподіваються, що незабаром ця проблема буде вирішена, і більше дев'яти мільйонів українських користувачів знову зможуть використовувати улюблений сайт.

Фахівці, котрі розуміються на тонкощах мереж зв'язку, поспішили заспокоїти всіх громадян України. Адже сьогодні існує кілька сучасних способів обійти блокування Однокласників. Якщо розглянути це питання з боку Закону, то тут навряд чи можна виявити порушення. Необхідно розуміти, згідно з указом президента заборона стосується саме інтернет-провайдерів, які зобов'язані блокувати доступ до сайту Однокласники. Що стосується звичайних користувачів, то вони можуть скористатися цілком легальним рішенням даної проблеми.

Кеш пошукових машин

Як відомо, кожна пошукова система має збережені копії сайтів, які користувач коли-небудь відвідував. Саме тому можна спробувати використовувати так званий кеш пошукових машин. З першого погляду ця ідея є до смішного простий. Однак практика показує, в багатьох ситуаціях вона дозволяє вирішити проблему із заблокованими сайтами, в тому числі і з соціальною мережею Однокласники. Практично у всіх відомих пошукових системах, до яких відносяться найпопулярніші Гугл, Яндекс і Бінг, є функція, що відповідає за кешування сторінок. Таким чином, «вилучивши» їх збережену копію, ви зможете продовжувати користуватися улюбленою соціальною мережею. Щоб скористатися кешем, досить біля адреси сайту знайти і натиснути зелену стрілку. Після цього потрібно вибрати пункт «Збережені копії», в яких і можна знайти необхідний сайт. Хоча потрібно розуміти, даний варіант не є стовідсотковою гарантією вирішення проблеми, тому варто розглянути і інші варіанти.Кеш пошукових машин

Турбо-режим в Яндекс Браузері і Опері

Турбо-режим Яндекс Браузер Для вирішення проблеми рекомендується встановити останню версію Опери. Цей браузер пропонує своїм користувачам режим "турбо". По суті, ця опція призначена для збільшення швидкості завантаження сторінок і зменшення використовуваного трафіку за рахунок стиснення даних, що передаються. Однак тут є «побічний» ефект, який і стане вирішенням вашої проблеми. В цьому режимі потік інформації проходить не через провайдера, а через особливий сервер, який належить розробникам Опери. У підсумку виходить, що провайдер, що надає вам інтернет, не має можливість дізнатися, які саме сторінки ви відвідуєте. Відповідно, при відвідуванні сайту однокласники провайдер буде бачити лише те, що ви звертаєтеся до сервера Опери. У цьому випадку блокування вдасться уникнути. Варто відзначити, такий турбо-режим пропонує не тільки Опера, але і яндекс.браузер. Вибравши налаштування в головному меню браузера, ви без проблем зможете включити режим "турбо".

TOR

 Анонімність забезпечує і спрощена мережу TOR, яка розгорнута поверх Інтернету. Не заглиблюючись в технічні подробиці, можна сказати, що це універсальний інструмент, що дозволяє обходити блокування будь-яких сайтів. Для полегшення роботи користувачів сьогодні виробники створили TOR Browser, для використання якого немає необхідності використовувати додаткові настройки. Його без проблем можна завантажити в мережі. Як правило, цей браузер представлений в англійській версії. Якщо немає достатніх знань іноземної мови, можна пошукати російськомовну версію TOR Browser. Після її установки ви зможете користуватися Однокласниками, як і раніше.

 Варто відзначити, тут представлені лише найпростіші і доступні варіанти вирішення виниклої проблеми. Практика показує, скористатися ними може навіть початківець користувач Інтернету. Звичайно, сьогодні існують і більш «просунуті» варіанти обходу блокування Однокласників. Однак для їх використання необхідно ретельно ознайомитися з інформацією. Адже «складні» варіанти мають масу тонкощів. Досить часто недосвідчений споживач допускає масу помилок, тому він не може зайти на заблоковані сайти. У деяких ситуаціях просто не обійтися без допомоги досвідчених фахівців. Саме тому рекомендується застосовувати найбільш зрозумілі і прості варіанти доступу до улюбленої соціальної мережі Однокласники. 

ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ? Виділіть і натисніть CTRL + ENTER

Залиште свій коментарій до статті "Не можу зайти на свою сторінку в Однокласники - Що робити?"!
Система Orphus