Однокласники ru - Питання користувачів і відповіді на них

Однокласники ru - Питання користувачів і відповіді на них

1. Питання: 

Скажіть, будь ласка, якщо я видалю свій профіль в однокласниках , то у моїх друзів моя сторінка теж зникне з відображення? Або ж їм буде надіслано повідомлення про те, що я видалив свою сторінку?
1. Відповідь:
У разі видалення власної сторінки Вашим друзям не буде надіслано повідомлення. На сторінках Ваших друзів Ваш профіль буде видалено разом з усією перепискою і коментарями до фотографій.
 
2. Питання:
Скажіть, а як я можу дізнатися свою адресу e-mail?

2. Відповідь:
У вікні повідомлень Вам слід натиснути на знак питання. У вікні, Ви побачите адресу своєї поштової скриньки.

3. Питання:
Може бути, моє питання і дурний, але все ж проблема існує: коли я намагаюся перейти на сторінку в однокласниках, яка була попередньою і тисну в браузері на стрілку назад, то мене взагалі «викидає» з сайту. Як бути?

3. Відповідь:
Користуватися вищевказаної кнопкою в браузері Ви можете, якщо, наприклад, переглядали фотоальбом або здійснювали подібну дію. Якщо ж Ви перебували на своїй домашній сторінці, то натискання на стрілку вліво виведе Вас на попередній сайт, який був відкритий.

4. Питання:
Відповідайте, будь ласка, якщо я переглядаю нові фотографії друга в однокласниках, які відображені в стрічці, то відображаються всі його альбоми. Якщо я буду в них заходити, то побачить він сліди мого відвідування?

4. Відповідь:
Якщо при перегляді Ви просто збільшили одну фотографію, то слідів Вашого перебування не залишиться. Якщо ж Ви здійснили перехід до альбому, то Ви будете відображені, як «гість».

5. Питання:
Скажіть, будь ласка, а чи можу я зі своїх «гостей» в однокласниках видалити користувача, який прихований «невидимкою»? І ще, користувач, який вніс мене в свій «чорний» список, чи буде бачити мої відвідування, в той час, поки я перебуваю в його «чорному» списку?

5. Відповідь:
Ні, видалити користувача-невидимку з «гостей» видалити неможливо. Протягом місяця ця запис сама буде звідти видалена. Або, якщо користувач відвідає Вас без «невидимки», аватарка замінитися на фото. З другого питання, то користувач не буде бачити Ваших відвідувань.

6. Питання:
Підкажіть, як бути: я не можу здійснити оплату за додаткові смайлики в однокласниках. Вже випробував всі інструкції - не виходить. Натискаю на бажаний смайлик, вискакує віконце для поповнення рахунку через мобільний телефон. Я вказую свій номер, тисну на кнопку «отримати код» і все - смс-повідомлення так і не приходить.

6. Відповідь:
Вам слід спробувати здійснити оплату з номера іншого мобільного оператора. Не виключено, що саме із Вашим мобільним оператором немає договору на надання подібної послуги. Іншим варіантом для Вас може стати поповнення рахунку за допомогою платіжних терміналів. Таким чином, поповнення виробиться досить швидко і набагато дешевше.


7. Питання:
Підкажіть, як мені провести розблокування фотографії на Одноклассниках? Вона підходить за всіма параметрами. Я тільки забув її підписати.

7. Відповідь:
У лівому кутку збільшеної фотографії необхідно вибрати «підписати фото». Після того, як Ви її підпишете і збережіть, - фотографія буде розблоковано.

8. Питання:
Відповідайте, будь ласка, як видалити профіль в однокласниках, якщо невідомий пароль користувача. У друга помер брат, а пароля він не знає.

8. Відповідь:
Необхідно написати листа на електронну адресу support@odnoklassniki.ru , в якому слід вказати посилання на профіль. Також у листі потрібно додати копію свідоцтва смерті.

9. Питання:
У мене вже протягом місяця відбуваються незрозумілі явища з головною фотографією. На фотографії зображена я одна. Фото я трохи допрацювала, але все ж - це моє фото. Там немає ні еротики, ні образи, ні насильства. Особа прекрасно видно. Як бути? Якщо деякі несумлінні люди блокують мою фотографію. Колись мною була розміщена фотографія, зроблена в студії у професійного фотографа. Так вона була заблокована з причини «на фото відома персона». Як бути в таких випадках, допоможіть!
9. Відповідь:
Заборонено завантажувати фотографії в однокласниках, на яких не проглядається обличчя людини, де зображені діти без батьків, фотографії предметів, тварин або просто - малюнки. Також не можна завантажувати фотографії відомих персон. На фотографіях заборонена реклама, порнографія і еротика, посилання на інші веб-ресурси. Здійснюйте завантаження фото в фотоальбоми. Якщо на фотографії Ви присутні не одні, тоді підпишіть фото і вкажіть де саме Ви. Якщо Ви будете неодноразово завантажувати фотографії, що порушують правила, Ваш профіль буде видалений.

10. Питання:
Чи можу я писати повідомлення в однокласниках, в той час, коли здійснюється відеодзвінок? Мається на увазі саме тому, з ким спілкуюся по відеозв'язку.
10. Відповідь:
Це неможливо. Вікно відеодзвінка закриває вікно повідомлень.

11. Питання:
У мене на екрані відобразилося повідомлення, в якому говориться, Вибачте! Нам необхідно переконатися, що сайтом користується людина! . Чому таке відбувається?
11. Відповідь:
Ця функція реалізована тому, що деякі користувачі відвідують сайт за допомогою сторонніх програм, або ж запускають їх, в той час, коли вони вже знаходяться на сайті. Код перевірки слід обов'язково вводити, інакше сторінка може бути заблокована.

ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ? Виділіть і натисніть CTRL + ENTER

Залиште свій коментарій до статті "Однокласники ru - Питання користувачів і відповіді на них"!
Система Orphus