Питання та відповіді, допомогу однокласникам

Питання та відповіді, допомогу однокласникам

1. Питання: 

Як можна самому створити подарунок на Однокласниках.ру?
1. Відповідь:
На сторінці користувача, якому Ви хочете зробити подарунок, під головним фото, натисніть на посилання «Зробити подарунок» під фотографією однокласника, потім клацніть по посиланню «Запропонувати свій подарунок» під списком подарунків. Після чого Ви побачите перелік з 3х графічних форматів, в яких Ви повинні завантажити зображення Вашого подарунка свого подарунка. Після того, як Ви виберете потрібні зображення у всіх зазначених форматах, натисніть кнопку «Завантажити», відбудеться завантаження зображень на сайт і подарунок відправиться на модерацію. Після проходження модерації Ваш подарунок буде видний користувачеві, якому він був призначений.

2. Питання:
Як повернутися до старої системи повідомлень?
2. Відповідь:
У самому низу Вашої сторінки, в третьому стовпці, знаходиться посилання «Повідомлення». Потрібно клікнути по ній правою кнопкою мишки, а в випадаючому меню вибрати «Відкрити у новому вікні» або «Відкрити у новій вкладці».

3. Питання:
Підкажіть, будь ласка, як відновити доступ до сторінки в однокласниках, якщо забуті / загублені логін і пароль?
3. Відповідь:
Відновити доступ до сторінки можна тільки в тому випадку, якщо при реєстрації Ви вказали адресу Вашої електронної пошти. На стартовій сторінці замість логіна введіть адресу електронної пошти, натисніть «Забули пароль або логін?». Далі слідуйте за вказаними крокам.

4. Питання:
Здрастуйте! На адресу моєї електронної пошти приходять повідомлення-повідомлення з сайту однокласників. Я знаю, що при реєстрації на цьому сайті вказується адреса електронної пошти для розсилки повідомлень, проте дана адреса мною не був зазначений. Чи можна знайти сторіночку людини за вказаною e-mail адресою для розсилання повідомлень?
4. Відповідь:
У повідомленнях-повідомленнях з сайту Одноклассники.ру є звернення по імені - можете спробувати обчислити знайомих по ньому. Швидше за все, Ви дали цю адресу для реєстрації комусь із Ваших знайомих, так як для закріплення адреси електронної пошти потрібно перейти по посиланню, зазначеної в листі, назад на сайт.

5. Питання:
Коли мене зареєстрували в однокласниках, у мене з моєю сестрою був один адресу електронної пошти на двох. Потім відкривалася тільки сторінка моєї сестри, а моя ні. Що зробити, щоб відкрилася моя сторінка?
5. Відповідь:
Замість логіна на стартовій сторінці введіть адресу електронної пошти, попередньо замінивши значок «собачки» точкою.

6. Питання:
Як мені отримати ОК на сайті однокласників?
6. Відповідь:
На Вашій сторінці, під головним фото (у верхньому лівому куті) є посилання «поповнити рахунок». Переходьте по ній і замовляйте.

7. Питання:
Добрий день! Підкажіть мені, будь ласка. І в мене, і в мого чоловіка є сторінка на однокласниках. Реєструвалися ми майже одночасно. Заходимо з одного комп'ютера через Google. У мене є закладка «Відео» (вгорі, під помаранчевою смугою, вона з'явилася сама), а в чоловіка - ні. Чому?
7. Відповідь:
Посилання на відео в найближчим часом з'явиться у всіх користувачів соціальної мережі Одноклассники.ру

8. Питання:
Як перенести фотографію з альбому в особисті фото? Я хочу зробити цю фотографію головною. Виходить перенесення тільки з альбому в альбом.
8. Відповідь:
Перенести фотографію з альбому в особисті фото неможливо.

9. Питання:
Як можна приховати фото на замок?
9. Відповідь:
Завантажте Ваше фото в альбом і встановіть доступ тільки для бажаних категорій друзів («Показувати» і виберіть, кому - в настройках альбому).

10. Питання:
У мене до вас запитання. Я з необережності видалила своє головне фото і, природно, коменти вдалися. Можна повернути коменти? Я вже вставила інше фото. Заздалегідь вам вдячна!
10. Відповідь:
Ні.

11. Питання:
Здрастуйте! Підкажіть, чому, коли приходить повідомлення, немає сигналу дзвіночка, хоча звук на комп'ютері включений.
11. Відповідь:
Перевірте, чи не перекреслений Чи значок звуку у вікні «Повідомлення».

12. Питання:
Привіт! Допоможіть, будь ласка. Я забув пароль та логін старої сторінки, а електронної пошти там не записано. Не можу зайти туди. Чи можливо її якось відновити? Буду дуже вдячний всім.
12. Відповідь:
Якщо відсутня прив'язка сторіночки до пошти, номером телефону, або до контрольного питання-відповіді, Ви не зможете повернути доступ до профілю на однокласниках.

13. Питання:
Скажіть, чи є можливість видалення всіх листувань з усіма відразу?
13. Відповідь:
Такої можливості немає, можна видалити тільки листування з кожним користувачем окремо.

14. Питання:
Добрий день! Як можна швидко видалити всіх гостей в однокласниках?
Просто їх вже багато, і по одному якось незручно видаляти!
14. Відповідь:
Видаляти гостей можна тільки по одному, інакше ніяк.


15. Питання:
Здравствуйте, підкажіть, як можна ставити посилання? Заранее спасибо.
15. Відповідь:
Натисніть на помаранчевому полі (де статус) «Лінк», вставте посилання і натисніть кнопку «Додати».

16. Питання:
Допоможіть, будь ласка! Не можу оплатити послуги нп однокласники. Приходить код, вводжу його, у відповідь приходить СМС. Відправляю ТАК, чекаю - і нічого. Заходжу по посиланню в техпідтримку, там написано, що мій запит в обробці. Вже 5 запитів, на телефоні гроші є, але не знімають і Оки не проплачує. ЩО РОБИТИ?
16. Відповідь:
Відповідь ТАК потрібно відсилати на той же номер, на який відправляв перший СМС, а не на той, з якого прийшло прохання підтвердити!

ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ? Виділіть і натисніть CTRL + ENTER

Залиште свій коментарій до статті "Питання та відповіді, допомогу однокласникам"!
Система Orphus