Сайт однокласники ру - Питання Відповіді

Сайт однокласники ру - Питання Відповіді

Питання № 1: 

Мені нічого ні чого не зрозуміло! Сьогодні на моїй особистій сторінці на однокласники з'явився значок музики, а зараз він зник. Хтось зможе пояснити - чому?
Відповідь:
Програвання музики на даний момент тестується в стадії бета версії. Її додають користувачам у міру проходження тестів. Взагалі, тестування поки йде менше місяця. З моменту, коли все нормально налагодити, її почнуть додавати кожному користувачеві. Це значить - поки треба почекати. Якщо хтось із Ваших знайомих вже користується цією послугою, тоді нехай повідомить Вам, коли у нього з назви вкладки зникне ознака тестування - слово «Бета». Це означає, що тестування вже закінчилося і почалося підключення цієї послуги вже всім користувачам.

Питання № 2:
Добрий день! Ось яка проблема: сторіночку на однокласники у мого брата зламали ... Будь ласка, підкажіть, можливо, чи відновити доступ на цю сторінку, а якщо це можливо, то як? Дякую заздалегідь.
Відповідь:
У тому випадку, якщо до сторінки був прикріплений або номер телефону, або електронна пошта або просто контрольне запитання - можна скористатися посиланням Забули пароль, яка знаходиться на головній сторінці.

Питання № 3:
Добрий день! Я вирішив відкрити для себе нову сторінку. Логін я залишив колишній, а змінив лише пароль. Однак незабаром стало ясно, що на одному логіні дві сторінки існувати не можуть! Природно, на свою стару сторінку я вже не можу потрапити, а нову сторінку, яку я створив на тому ж логіні, я вже прибрав. Підкажіть, чи існує можливість потрапити на стару сторінку?
Відповідь:
Якщо Ви завели дві сторіночки в однокласниках на одному поштовому ящику - то Ви втратите доступ до першій сторінці. Якщо ж логін для входу в сайт Однокласники співпаде з ім'ям поштової скриньки, то замість «собаки» необхідно у вашому логіні поставити крапку.

Питання № 4:
У мене проблема. Мою сторінку в однокласниках заблокували. Минуло вже майже два тижні! На який час можуть заблокувати сторінку в однокласниках ру?
Відповідь:
До трьох місяців.

Питання № 5:
Вітаю! Будь ласка, допоможіть мені! В Однокласниках існує один чоловік, якого хотілося б видалити. Просто більше немає до кого звертатися! Його сторінка зареєстрована з ніком Яніна @ @ @ країна Росія, місто Шахти, вік 28 років. Просто ця людина дуже заважає моєму особистому щастю! Він навіть принижує і ображає мене! Від нього немає спокою навіть на мобільнику! Він робить Все що може, і пише Все що може, щоб Ми не були разом! Дуже прошу, допоможіть, приберіть цю людину! Моя душа вже не може витримати такого натиску від неї! Я вже більше не можу так!
Відповідь:
Наша соціальна мережа однокласники ru зазвичай не видаляє профілі за заявками. Якщо існує привід, то під аватаром цього користувача треба натиснути «Поскаржитися».

Питання № 6:
Добрий день ... Прошу, допоможіть вирішити питання ... Я намагаюся закрити профіль через комп'ютер на Одноклассниках ру. Всього у мене на рахунку 50 гривень, а сервіс говорить, що на вашому рахунку нахапає засобів.
Відповідь:
Пропонуємо оплачувати через термінал - це і набагато дешевше, і набагато простіше. Я думаю, що ймовірно Ваш оператор має ліміт на залишок коштів після такої операції. Я знаю, що у кожного оператора повинен бути мінімальний баланс 30 рублів після оплати. Дуже може бути, що це Ваш випадок. Смс-ка коштує 135 рублів.

Питання № 7:
Добрий день! Допоможіть мені, прошу Вас! Раніше при спробі зайти на мій старий профіль мені повідомляли, що сторінка заблокована через розсилки спаму або за неправильне використання сайту, потім стали писати, що просто за неправильне користування сайтом. Пароль можна було міняти за допомогою прикріпленого телефону. А зараз пишуть, що інформації немає. Поясніть, що це значить? Значить, сайт видалив той мій профіль?
Відповідь:
Якщо адміністрація видалила профіль на однокласниках, то Ви повинні бачити під час введення логіна і пароля таке повідомлення - Ваш профіль видалений адміністрацією за порушення.

Питання № 8:
Прошу ради! Як зробити подарунок на однокласники ру? Я намагалася шукати, шукати, а напис «4 роки разом» так і не знайшла.
Відповідь:
Подарунок необхідно створювати в графічному редакторі. Він повинен відповідати розмірам і форматам, які допустимими на сайті. Потім графіка завантажується на сайт і обов'язково проходить модерацію. Формати і розміри для подарунка Ви зможете переглянути, якщо натиснете Зробити подарунок - знизу сторінки Запропонувати свій подарунок.
Формат: PNG, розмір: 92x92 px;
Формат: PNG, розмір: 70x70 px;
Формат: GIF, розмір: 92x92 px;
Самі зображення повинні виконуватися на прозорому тлі і обов'язково відповідати допустимим розмірам і форматам.

Питання № 9:
Вітаю! Є таке питання! Чому раптом з моєї сторінки на однокласники зникли форум, групи і особисті фотографії ... (вони є), але на основній сторінці відсутні. Можливо, хтось допоможе мені розібратися? Я вкрай буду вдячна!
Відповідь:
Це просто нововведення Однокласників ру, яке покликане трохи розвантажити Вашу сторінку і прискорити її завантаження в браузер.

Питання № 10:
Добрий день! Будь ласка, підкажіть, що відбувається з моїми балами в однокласниках, які я набрав при модерації фотографій, якщо хтось на аукціоні дасть більше балів. Що, мої бали згорять або залишаться?
Відповідь:
Ваші бали Вам повернуться.

ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ? Виділіть і натисніть CTRL + ENTER

Залиште свій коментарій до статті "Сайт однокласники ру - Питання Відповіді"!
Система Orphus