Допомогу однокласникам

Допомогу однокласникам

Питання № 1:

Будь ласка, підкажіть, як самому організувати подарунок на Одноклассниках ру?
Відповідь:
Треба натиснути на Зробити подарунок, потім Запропонувати свій подарунок (тут зазначено яких форматах) Ви зможете завантажити три зображення подарунка. Створюйте, потім вантажте і відправляйте на модерацію.
Питання № 2:
Як можна переключитися на колишню систему повідомлень?
Відповідь:
Внизу сторінки, в третьому стовпчику, ПОВІДОМЛЕННЯ, клікніть правою клавішою миші, потім відкрити «в новій вкладці» або «у новому вікні».
Питання № 3:
Як можна відновити доступ, якщо я забув логін і пароль?
Відповідь:
Доступ можливо відновити, якщо під час реєстрації в одноклассники.ру Ви вказали свою адресу електронної пошти. На першій сторінці введіть свою адресу електронної пошти замість логіна, потім натисніть «забули пароль», і далі дійте по кроках.
Питання № 4:
Будь ласка, підкажіть. На мою адресу електронної пошти приходять повідомлення та повідомлення з сайту однокласників ру. Здається, що при реєстрації вказують електронну адресу для розсилки повідомлень, але ця адреса я не вказував. Чи можливо обчислити сторінку людини за вказаною адресою електронної пошти для розсилки повідомлень???
Відповідь:

В інформацію, повідомлення з сайту однокласників ру є звернення по імені - ось по ньому і спробуйте обчислити своїх знайомих. Ймовірно ви комусь зі своїх знайомих дали свою адресу для реєстрації, так як для підтвердження адреси пошти необхідно по посиланню, яка вказана в листі, повернеться назад на сайт.
Питання № 5:
Ще коли мене тільки зареєстрували на Одноклассниках у мене і моєї сестри був один адресу електронної пошти. У моєї сестри сторіночка відкривалася, а мене немає. Що треба зробити, що б моя сторіночка відкрилася?
Відповідь:
Замість логіна введіть адресу електронної пошти, але при цьому замініть собачку на точку.
Питання № 6:
Як можна отримати ОК на сайті однокласники ру?
Відповідь:
На вашій сторінці під головною фотографією, в самому верхньому лівому кутку є напис «поповнити рахунок», заходьте туди і замовляйте.
Питання № 7:
Будь ласка, підкажіть. У мого чоловіка і в мене є тут сторіночки. Ми реєструвалися практично одночасно. Входимо з одного комп'ютера через Google. У мене є закладка «Відео» (в самому вгорі, під помаранчевою смужкою, вона з'явилася сама), а у мого чоловіка - ні. Чому?
Відповідь:
Таке посилання на відео в дуже скоро буде доступна всім користувачам соціальної мережі однокласники ру
Питання № 8:
Як можна перенести фотографію з альбому в одноклассники.ру в особисті. Я хочу зробити її головною. Начебто виходить перенесення лише з альбому в альбом.
Відповідь:
Не можливо перенести фотографію з альбому в особисті.
Питання № 9:
Чи можливо фото закрити на замок?
Відповідь:
Завантажте в альбом і поставте «тільки для друзів»!
Питання № 10:
Привіт! У мене таке питання, - я випадково видалила своє найголовніше фото в одноклассники.ру і, звичайно, коментарі вдалися. Чи можливо повернути коментарі, (я вже вставила інше фото). Буду дуже вдячна!
Відповідь:

Ні.

Питання № 11:

Добрий день! Підкажіть, якщо приходить повідомлення в одноклассники.ру, а дзвіночка немає, при цьому звук на комп'ютері включений.
Відповідь:

Гляньте у вікні повідомлення, а не перекреслений значок звуку.
Питання № 12:
Здрастуйте! Будь ласка, допоможіть. Забув свій пароль і логін для старої сторінки і не можу туди потрапити. Електронна пошта там не закріплена. Чи існує можливість її як то відновити? Буду всім дуже вдячний.
Відповідь:
Якщо відсутня прив'язка до пошти, або до телефону, або до контрольного питання відповіді, то вам не вдасться повернути доступ до старого профілю на однокласниках.
Питання № 13:
Підкажіть, чи можливо видалити всі переписки відразу з усіма?
Відповідь:
Ні, такої можливості не існує, необхідно видаляти по окремо.
Питання № 14:
Як можливо відразу видалити всіх гостей?
Їх стало вже дуже багато і незручно по одному видаляти!
Відповідь:
Гостей можна видаляти тільки по одному, іншого методу не існує.
Питання № 15:
Добрий день! Порадьте, як треба ставити посилання? Заздалегідь дякую.
Відповідь:
Натисніть на помаранчевому полі, там де статус посилання, вставте її та натисніть команду «додати».
Питання № 16:

Допоможіть мені! Ніяк не можу оплатити послуги, код приходить, я його вводжу, приходить смс-ка, я відправляю ТАК, чекаю ... чекаю і ні чого не відбувається. За посиланням заходжу в техпідтримку, там пишуть, що мій запит поки в обробці. Там вже 5 запитів, і на телефоні є гроші, але не знімаються і ОК-й ніяк не оплачуються. ЩО МЕНІ РОБИТИ?
Відповідь:
Відповідь ТАК необхідно відсилати на той номер, на який Ви відправляли свою першу смс-ку. А зовсім не на той, звідки прийшло прохання про підтвердження!

ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ? Виділіть і натисніть CTRL + ENTER

Залиште свій коментарій до статті "Допомогу однокласникам"!
Система Orphus