Баги на гру щаслива ферма в Однокласниках

Баги на гру щаслива ферма в Однокласниках

 Довго шукаючи баги в грі весела ферма в кантакті, знайшов парочку але вони не працювали, як кажуть поки сам не зрозумієш не хто не допоможе, ну от почнемо розповім вам 4 бага: 

Додатковий дохід від корови і курки.

 Спосіб не для слабонервних, тому добре подумайте, перед тим, як читати. Коли в корови або курки кінчається «життєвий цикл» вона просто зникає, хоча всі ми прекрасно знаємо, що корова і курка дає м'ясо, не гірше свині! Насправді, це адміністратори забирають звірів в кінці життєвого циклу, щоб самим отримати з них мясо.

Ітак, є два варіанти:

Перший - забити тварину лопатою. Спосіб більш швидкий, але потім всю ферму прийдеться відмивати від крові поливкою з лійки.

Другий спосіб більш тривалий - отруїти тварину пестицидами. М'ясо, правда, вийде гірше за якістю і, відповідно, дешевше).

Курку вбити набагато простіше, тому недосвідченим фермерам раджу починати з неї. 

Рибалка:

 Багато хто помітив озеро за будинком, але не багато хто знає, що в цьому озері водитися риба (якщо дуже довго дивитися на озеро, ви побачите, як вона пересувається по воді. Адміністратори, на жаль, не видали нам риболовних сітей, або вудок, але у нас є пестициди і лопата! Спочатку рибу потрібно підгодувати черв'яками, щоб вона зібралася докучі.  Хробаків купуйте, або викопуйте самі - викопуються на порожній грядці, бажано відразу після збору врожаю. Якщо довго бризкати в озеро пестициди - риба по спливає. Після цього її всю треба оглушити лопатою, здійснюючи рівномірні копальні руху по поверхні всього озера (навіть там, де риба не спливла). Залишиться тільки зібрати весь рибний урожай рукою і продати (якщо попадеться осетер - 312 монет кілограм!)

Спосіб вкрасти з китайською ферми:

 В інтернеті, крім нашої ферми існує ще й китайська. Шлях туди непростий, але є одна хитрість. За географічного положення Китаю жителі Росії, України, Польщі, Білорусі та Японії мають унікальну можливість «докопатися» до китайської ферми.  Секретна точка знаходитися на 2 см. вправо і 1 см. вниз від миски (обережно, не зачепіть Шарика, поки будете копати - його м'ясо ніхто не купить). До Китаю далеко, тому копати доведеться довго, але це того варто. Коли ви наворуете у китайських фермерів екзотичних фруктів, зможете продати дуже дорого (мій рекорд - 3400 за 1 фейхоа). Від себе додам у мене спосіб не працює, на форумі деякі писали що баг просто клас!

4. ще один секрет-на задньому плані бігають або носороги або ведмеді і якщо вдарити по них лопатою то можна продати їх м'ясо ... але вони настільки крихітні що їх непомітно ... і іноді вони залізають до вас на ферму, тому завжди використовуйте лопату щоб захиститися від них)))) 
Користуйтеся багами скільки хочете, але баги перевірені тільки на Одноклассниках!

ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ? Виділіть і натисніть CTRL + ENTER

Залиште свій коментарій до статті "Баги на гру щаслива ферма в Однокласниках"!
Система Orphus