Допомога при роботі в Однокласниках

Допомога при роботі в Однокласниках

1. Питання: 

Будь ласка, підкажіть чи можна видалити подарунки в своєму профілі? Якщо так, то як?
1. Відповідь:
Ні, подарунки видаляються тільки при видаленні профілю.
2. Питання:
Якщо повторно реєструватися на сайті однокласники, то тільки платно?
2. Відповідь:
Ні, повторно зареєструватися на сайті однокласники ви можете безкоштовно. Тільки відразу при реєстрації ви не зможете скористатися номером мобільного телефону, вказаним при попередній реєстрації.
3. Питання:
Підкажіть, якщо я видалив з Чорного списку людини, раніше там знаходиться, він буде про це сповіщений? І з телефонної версії чи можна якось дізнатися хто невидимка?
3. Відповідь:
Людина, яку ви прибрали з Чорного списку, не дізнається про це. Невидимку через мобільну версію сайту вирахувати дуже легко, але тільки за умови, що ваш профіль закритий.
4. Питання:
Здравствуйте. Скажіть, будь ласка, чи зможе користувач переглядати мою сторінку, якщо я його заблокувала?
4. Відповідь:
Якщо тільки створить новий профіль, а зі старою сторіночки заблокований вами профіль не зможе переглядати вашу сторінку.
5. Питання:
Підкажіть, будь ласка, де необхідно підключитися, щоб з'явилася можливість відправляти красиві листівки?
5. Відповідь:
Щоб отримати таку можливість, вам просто необхідно оплатити послугу під назвою «Платні смайлики». Щоб здійснити оплату, над вікном повідомлень клікніть на будь-який з платних смайликів, у вікні, яке пропонує оплатити послугу: оплатіть, отримаєте підтвердження платежу і відправляйте незвичайні листівки.
6. Питання:
Підтвердження отримала і на сайті і на мобільний номер, написано, що мені на рахунок нараховано 40 ОК, але коли я намагаюся поставити зображення, воно начебто як і ставиться, але потім відразу ж перетворюється на безкоштовний смайлик.
6. Відповідь:
Після того, як ви замовили ОК, вам необхідно ще підключити саму послугу.
7. Питання:
Чи існує можливість якимось чином потрапити в чужі Повідомлення і прочитати їх?
7. Відповідь:
Ні, читання чиєїсь чужої переписки неможливо.
8. Питання:
Підкажіть, будь ласка, як можна спочатку закрити сторіночку, а пізніше відкрити назад?
8. Відповідь:
У вашому профілі під основним фото є рядок «закрити профіль». Слід зазначити, що кожне закриття сторіночки платне.
9. Питання:
Як можна оплатити послугу під назвою «Закрити профіль»?
9. Відповідь:
Оплатити послугу можна через термінал, через одну із систем електронних платежів або через повідомлення з мобільного номера на короткий номер.
10. Питання:
Здрастуйте! Скажіть, будь ласка, як і на що можна витратити очки, отримані за модерування фото на сайті однокласники?
10. Відповідь:
На жаль, обмін балів на сайті однокласники. ру в даний час не передбачений.
11. Питання:
Здрастуйте! Така ситуація: вчора я вимкнула стрічку на своїй сторінці, а сьогодні, коли заходила на сторінки друзів, не бачила їх стрічки. Що це значить? Через те, що я відключаю свою стрічку, відключаються і всі інші?
11. Відповідь:
Ви вимкнули стрічку друзів, а не свою стрічку. Таке відключення призводить до того, що ні ви не бачите їх дій, ні, отже, вони ваших.
12. Питання:
Привіт усім! Підкажіть, будь ласка, як можна приховати стрічку активності в своєму профілі?

12. Відповідь:
Натисніть вгорі на значок Стрічки активності - потім Налаштування стрічки - зніміть всі галочки - збережіть. В результаті ви повністю відключіться від стрічки. Якщо ви хочете відключиться від стрічки певного користувача, то просто натисніть на хрести, який ви знайдете навпроти будь-якого його останньої дії на головній сторінці вашого профілю.
13. Питання:

Підкажіть, чому я не можу скопіювати зображення на Одноклассниках?
13. Відповідь:
Щоб отримати можливість копіювати анімовані листівки з сайту однокласники, необхідно підключити послугу «Платні смайлики».
14. Питання:
Як я можу скопіювати анімовану листівку на сайті однокласники?
14. Відповідь:
Для того щоб скопіювати анімовану листівку, поставте курсор миші у верхній лівий кут зображення, потім натисніть ліву кнопку і тягніть мишу до самого низу не відпускаючи її. Потім клацніть правою кнопкою по виділеному фону і виберете «Копіювати», відкрийте форум, на який ви хочете вставити картинку, поставте туди курсор і правою кнопкою мишки виберіть «Вставити».
15. Питання:
Здравствуйте, підкажіть, як я можу скопіювати і додати картинку з форуму, якщо допустимий обсяг перевищений? Тобто я скопіювати можу, а додати не виходить. У червоній рамочці висвічується значне перевищення допустимої кількості символів. Спасибо заранее.
15. Відповідь:
Повідомлення, взяте з форуму, допустимо вставляти тільки на форум. Пояснюється це тим, що там дозволено більше знаків, ніж в ЛС і в коментарях.
16.Вопрос:
Скажіть, а що це за нова функція «Подзвонити»?
16. Відповідь:
«Відеодзвінок» - це послуга, яка знаходиться ще в тестовому режимі.
17. Питання:
Привіт усім! Я з таким питанням: як у мене в друзях міг виявитися абсолютно чужа людина? Пропозицій з дружбою не було. Ще вчора «друга» не було, тільки сьогодні вранці з'явився ... Так він ще й коштує майже в кінці списку друзів, а не на початку. Як таке мого статися?
17. Відповідь:
Можливо, це хтось із ваших, вже існуючих, друзів змінив особисті дані або ваша сторінка просто зламана. Найкраще перевірити всю переписку, яка велася на вашому профілі.
18. Питання:
Підкажіть, будь ласка, як я можу відновити сторінку на однокласниках за номером мобільного телефону?
18 Відповідь:
Натисніть на «Забули пароль?», Потім введіть ваш логін і після того, як висвітиться ваш номер телефону, підтвердіть, кіт, який повинен прийти на ваш номер, введіть в спеціальне вікно, змініть пароль і заходьте на сторіночку.
19. Питання:
На моєму профілі постійно висить повідомлення «Чи є у вас друга половинка?». Заповнюючи особисті дані, я вказувала, що перебуваю у шлюбі. Як позбутися цього рядка?
19. Відповідь:
Просто натисніть на дану напис, якщо ваш чоловік є у вас в друзях, відзначте його як чоловіка.

ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ? Виділіть і натисніть CTRL + ENTER

Залиште свій коментарій до статті "Допомога при роботі в Однокласниках"!
Система Orphus