Однокласники логін

Однокласники логін

 Для входу на сайт однокласників потрібно ввести пару логін і пароль. В якості логіна не рекомендується використовувати адресу електронної пошти, ваше ім'я або прізвище а в паролі вкрай не рекомендується вводити вашу дату народження, дату народження вашої дочки або дату весілля, все це дуже легко підбирається. 


 В якості логіна в Одноклассники можуть бути номер стільникового телефону або наприклад набір букв і випадкові символи. У складного пароля є один недолік, його легко забути, але зате його і неможливо підібрати. Всі аки ваша сторіночка на сайті це велика частина дуже особистої інформації, ваше листування, ваші фотографії і якщо вся ця інформація потрапить в злі в руки вам зможуть дуже сильно нашкодити.

 Приміром хто то зможе написати від вашого імені в однокласниках гидоти вашому начальству і вас звільнять, заздрісник зможе написати вашої коханої дівчини або хлопця про розрив відносин. Але найчастіше зловмисники використовують чужі анкети для розсилки спаму що теж малоприємне.

 Бережіть свій логін до Однокласники і пароль як зіницю ока, не використовуйте занадто прості паролі і нікому не довіряйте і не передавайте їх, це небезпечно і загрожує неприємностей.

ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ? Виділіть і натисніть CTRL + ENTER

Залиште свій коментарій до статті "Однокласники логін"!
Система Orphus