Мобільна версія сайту Одноклассники.ру

Мобільна версія сайту Одноклассники.ру

«Однокласники» - це одна з найпопулярніших соціальний мереж російськомовного інтернету. На «однокласниках» зареєстровано понад 100 мільйонів користувачів. Для того що б бути онлайн не тільки за комп'ютером, розробники сайту подбали про його мобільності та створили мобільну версію сайту. Це дозволяє зайти на сайт в будь-якому місці, у будь-який час і при цьому не розоритися на трафіку мобільного інтернету. Але мобільна версія, по деяких функцій, відрізняється від основної. І що б не виникло безліч запитань, ми докладніше розглянемо мобільну версію сайту. 

 І так, перш за все, що б зайти на мобільну версію сайту однокласники, необхідно перейти за адресою: m.odnoklassniki.ru. Якщо ви користуєтеся мобільним браузером Опера Міні і замість того, що б відкрилася сторінка однокласників, у вас з'являється: «помилка 543 java.io.IOException: null». То вам необхідно скачати нову Opera Mini від Software з офіційного сайту: ru.opera.com / mobile /
 Як вже писалося раніше, мобільна версія сайту однокласники створена для зручності та економії трафіку. Тому деякі дії, доступні в основній версії, недоступні в мобільній. У мобільній версії:
 - МОЖНА відзначати друзів на фото і відео;
 - МОЖНА змінити ім'я прізвище;
 - МОЖНА рекомендувати посилання;
 - МОЖНА додавати користувачів в чорний список.

 Цих можливостей немає в мобільній версії. Ці опції доступні лише в основній версії сайту. Для того що б здійснити їх потрібно зайти на основний сайт www.odnoklassniki.ru з комп'ютера або з мобільного браузера Opera Mini.

 Так само як і в повній версії сайту в мобільній можна переглядати сторінки, писати повідомлення та коментарі і т.п. Так само як і в основній версії при занесенні людини в чорний список, він не може відвідувати вашу сторінку, навіть якщо він підключив невидимку. Так само можна копіювати все що завгодно, будь-який текст, але це є лише на Опері Міні. І так само як і в повній версії можна робити невидимку безкоштовно, ця функція є платною. З якою б версії ви не входили.

Незважаючи на безліч функцій не доступних в мобільній версії сайту, вона є дуже зручною та економічною.

ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ? Виділіть і натисніть CTRL + ENTER

Залиште свій коментарій до статті "Мобільна версія сайту Одноклассники.ру"!
Система Orphus