Соціальна мережа однокласники - Питання Відповіді!

Соціальна мережа однокласники - Питання Відповіді!

1. Питання: 

У мене є сторінка на Одноклассники.ру, але останнім часом мені здається, що з неї поширюються спам. Поясніть, що треба зробити в такій ситуації?
Відповідь:
Необхідно просто поміняти пароль і по можливості змінити логін. Це дозволить уникнути заблокування сторінки.

2. Запитання:
Коли я видаляю повідомлення з листування, то вони видаляються і на сторінці тієї людини, яка мені їх надсилав?

Відповідь:
Листування буде віддалятися тільки на вашій сторінці. У адресата все залишається як і раніше.

3. Запитання:
Як дізнатися, з моєї сторінки розсилати спам чи ні?
Відповідь:
Про це ви дізнаєтесь від своїх друзів, у яких на сторінках буде все видно.

4.Запитання:
У мене є на сторінці розділ під назвою «Чи є у вас друга половинка». Поясніть, будь ласка, для чого вона?
Відповідь:
Цей розділ дозволяє дізнатися про те, чи є у вас муж чи дружина.

5.Запитання:
Підкажіть, як призначити модератором учасника яким-небудь простим способом?
Відповідь:
Можете звернутися безпосередньо до учасника, щоб він вийшов з групи. Потім знову запросите його до себе на сторінку. Він висвітиться в ваших нових друзів. так шукати буде швидше.


6.Запитання:
Якщо я з сайту, де була відкрита сторінка в однокласниках вийшла, а потім через деякий проміжок часу знову зайшла, то сторіночка висвітилася автоматично. Це може бути ознакою того, що її зламали?
Відповідь:
Ні, це поки не злом. треба просто прибрати галочку з слова «запам'ятати». Не забувай чистити історію. Так само можна у вашому браузері відключити ту функцію, яка відповідає за запам'ятовування паролів


7. Запитання:
 У мене виникло таке питання. якщо в Однокласниках на сторінці часто зникають подарунки, та й ще раніше терміну. З яких причин це відбувається? Це злом сторінки або ж просто сам сайт глючить?
Відповідь:
Самостійно подарунки неможливо видаляти зі сторінки. Подарунки можуть зникати в тм випадку, якщо профіль того, хто їх подарував, був зламаний, видалений. Так що це проблеми не у вас.


8.Запитання:
 Прошу про допомогу. З Однокласників була видалена сторінка. Ось уже минуло більше тижня, а зареєструватися заново не вдається, так як видає, що такий номер зареєстрований. Що робити в такому випадку?
Відповідь:
Можна просто взяти інший номер телефону, наприклад, родичів. Після реєстрації змініть номер. Це можна зробити, якщо зайти в «Змінити настройки» і перейти на «Номер телефону».

9.Запитання:
 У мене така дивна ситуація. Той рядок в однокласниках, яка відзначається помаранчевим кольором, має розпливчасті слова. Важко щось прочитати. Всі інші слова на сторінці видно добре.
Відповідь:
У таких випадках спробуйте зайти з якогось іншого браузера. А тото, що ви їм користувалися раніше, просто видаліть. Потім знову завантажте і встановіть з офіційного сайту.


10.Запитання:
 На моїй сторінці під графою «Друзі» заблимав какой0то підозрілий логотип, який має слова:. Admin. odnoкlаssniki 61 рік, odnoкlаssniki, Росія. Насправді в мене таких друзів немає. Коли зайшла на цю сторінку, побачила, що це мій друг, тільки фотографії змінена на вказаний вище логотип. Мені здається, що це його хтось сломал.На зв'язок він не виходить. Чи потрібно побоюватися цієї дивної сторіночки? А то я боюся, що він і мене зламає.
Відповідь:
Ви праві - ця сторінка дійсно зламана. Краще поки на цю сторінку не заходьте, а з одним поки доведеться спілкуватися якимось іншим способом.

11. Запитання:
Є можливість якось подивитися фотографії в закритому профілі?

Відповідь.
Потрібно стати спочатку друзями, а потім вже будуть доступні і фотографії зі сторінки.

12.Запитання:
Буває так, що я починаю видаляти повідомлення від інших користувачів. Потім заходжу в наступний раз на сторінку, а повідомлення знову знаходяться на своєму старому місці. Це мені не подобається, так як не можу по видаляти листування. Що мені зробити для очищення сторінки?
Відповідь:
Видаляйте повідомлення по черзі, кожне нове повідомлення окремо.

13. Запитання:
На моїй сторінці в Однокласниках не відкриваються повідомлення, а також оповіщення та багато другого.Что в таких випадках порадите робити?
Відповідь:
Є кілька способів усунення цієї неполадки:
1. Тимчасовий кеш разом з куками в браузерами видаляються.
2. Зайшовши на сайт, дочекайтеся повного завантаження сторінки.
3. спробуйте на крайній випадок відкрити свої повідомлення у старому вигляді. Внизу в самої сторінки є стовпчик, де є напис «Повідомлення».
Якщо всі зазначені методи не допомагають, скористайтеся іншим браузером.

14. Запитання:
У мене ось така ситуація. Ще перед Новим роком у Оноклассніках на моїй сторінці з'явилася дивна віконце, де є прохання про те, щоб я ввела свій пароль. Його нібито просить Адміністрація соціальної мережі. Я довірилася і ввела в зазначеному місці свій пароль. Після цього моя сторінка просто зникла. Я її ніяк не могла знайти. Тепер я користуюся новим акаунтом в соцмережі. А ось зовсім недавно я знайшла свою стару сторінку. На ній нічого не змінилося, все залишилося як і раніше. Про що це свідчить? Коли я користуюся новою сторінкою, на з тарою теж написано, що я в онлайн мережі. Виходить, що я перебуваю відразу в двох місцях. Що мені потрібно зробити?
Відповідь:
Ви стали учасником фішинг сайту, тобто за допомогою обману дізналися ваш пароль, логін. Потім з вашої сторінки був розісланий спам. Після цього ваш старий профіль був заблокований на час, а потім відновлений. Тепер можете зайти на свою стару сторінку з тим же паролем і логіном.

15. Питання:
Бувають в Однокласниках безкоштовні подарунки?
Відповідь:
Всі подарунки платні, тільки в період акцій, які іноді проводять на Однокласниках, можуть бути і безкоштовні.

16. Запитання:
Я хочу закрити доступ до сторіночці в однокласниках, тільки залишити доступних друзів. Як це можна зробити?
Відповідь:
Все просто. Під головною фотографією на сторінці є розділ для закриття профілю. Тільки ця послуга буде платною.

17. Запитання:
Я хотіла б відкрити на своїй сторінці відкрити розділ «мій профіль». Як ця процедура виконується?
Відповідь:
Розділ «Форум» адміністрація прибрала зі страніци.Теперь в нього можна потрапити за Дурга посиланню «Інші розділи», шукайте там.

18. Запитання:
У мене є бажання відмовитися від функції «Обговорення». Стрічку мені вже вдалося закрити, а ось зробити все інше не можу.
Відповідь:
Там, де є віконце обговорень, можна натиснути «не обговорювати».

19. Запитання:
Мені б хотілося видалити подарунок, який мені не потрібен ірасположен на фотографії. Як це зробити?
Відповідь:
По закінченню 7 днів подарунок зникне сам. А до того, ви нічого не можете зробити.

20.Запитання:
Я люблю грати в «Веселу ферму». А ось недавно її відновили. Тепер стало гірше в неї грати. Не можна якось повернути все назад?
Відповідь:
У будь-якій грі є своя офіційна підтримка. Буває так, що після поновлення гри тимчасово працюють погано. Щоб усе поліпшити, треба в браузері видалити тимчасові файли. Потім все перезапустити.

21. Запитання:
Останнім часом мені все більше здається, що моїм профілем хтось користується. Я це помітила по датам візиту сторіночки. Вони не збігаються з тими даними, коли я користувалася профілем. Скажіть, будь ласка, як вирахували мої дані для входу?
Відповідь: якщо вашим профілем хтось користується, необхідно терміново міняти свій пароль, логін. Перестаньте використовувати свою електронну пошту для листування. Можете додатково скористатися Cureit, представлений dr.Web, і перевірити свій комп'ютер на вірусу. Ніколи не включайте «Запам'ятати пароль». Якщо вам прийшов лист із посиланням, ніколи не натискайте на неї.
Як можна скопіювати текст або малюнок, які розташовані на сторінці однокласників?
Перший варіант:
Встановіть курсор на початок чи кінець повідомлення. Простягніть його, як би виділяючи всі потрібні місця. Все місце покриється темним кольором. На виділеному місці клацніть правою кнопкою миші і виберіть у вікні, «Копіювати». Далі буде запропоновано розмістити скопійоване в потрібному місці. Натисніть на картинку правою мишкою і скопіюйте її.
Другий варіант:
На клавіатурі є кнопка Ctrl. Клацніть мишкою по потрібному місцю. Воно повинно виділитися іншим кольором. Потім натискайте кнопкою Ctrl + С. Відкрийте вікно з повідомленнями та натисніть так само Ctrl + V. На цьому і все.

ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ? Виділіть і натисніть CTRL + ENTER

Залиште свій коментарій до статті "Соціальна мережа однокласники - Питання Відповіді!"!
Система Orphus