Про подарунки на Одноклассниках

Про подарунки на Одноклассниках

 Якщо ви хочете зробити подарунок іншому користувачеві на сайті Одноклассники.ру, необхідно мати на рахунку аккаунта внутрішню валюту, яка називається ОК. Якщо у вас на рахунку немає коштів або їх недостатньо для відправлення подарунків, його завжди можна поповнити. Для тих, хто ще жодного разу не поповнював внутрішній рахунок, у вікні платіжної системи є детальна інструкція. 

Як зробити подарунок іншому користувачеві?

Щоб відправити подарунок, потрібно вибрати користувача-одержувача, вказати потрібний подарунок, написати текстове привітання і натиснути на посилання «Подарувати». Якщо на вашому рахунку недостатньо окови, відкриється вікно платіжної системи, в якому потрібно буде здійснити поповнення рахунку. Після поповнення вам прийде сповіщення на сайті (саме на сайті, а не по SMS). Також ви отримаєте на свій аккаунт ще два повідомлення: одне повідомить вам про успішну відправку подарунка, друге - про те, що користувач отримав ваш подарунок.

Які подарунки дарують на Одноклассниках?

Подарунки на Одноклассниках поділяються на три типи: прості подарунки вартістю 20 ОК, преміум подарунки вартістю 40 ОК - відрізняються золотий рамкою і музичні подарунки вартістю 50 ОК. Крім того, ви можете доплатити ще 20 ОК, щоб зробити ваш подарунок приватним: такий подарунок не буде показуватися в Стрічці, і про нього не буде відомо нікому, крім вас і одержувача.

Чому пропадає подарунок?

Подарунок показується на фотографії протягом 7 днів після його отримання. Після закінчення цього терміну він зникає. Якщо подарунок не з'явився на фотографії одержувача, це може означати, що:
 - Одержувач ще не був на сайті та не бачив оповіщення про отримання подарунка;
 - Одержувач з якихось причин ще не прийняв ваш подарунок;
 - Одержувач відхилив ваш подарунок. Такий подарунок ніяк не відіб'ється в профілі користувача, а витрачені на нього кошти вам не повернуться.
Наприклад, у вас в акаунті була можливість подарувати три подарунка. Один ви відіслали, але одержувач відхилив його. Після цього ви не зможете використати цю можливість заново, і у вас залишиться два подарунки.

ЗНАЙШЛИ ПОМИЛКУ? Виділіть і натисніть CTRL + ENTER

Залиште свій коментарій до статті "Про подарунки на Одноклассниках"!
Система Orphus